Søk blant våre ansatte

Stine Marie Rosenlund


Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:s.rosenlund@selmer.no
+47 970 64 007

» Les mer om Stine Marie

Kompetanse

Stine arbeider som sekretær for kompetanseområdet Bank & Finans.

Arbeidserfaring og utdannelse

Master's Degree in International Relations – The Faculty of Arts, University of Melbourne, 2016–
Advokatsekretær – Advokatfirmaet Selmer DA, 2014–
Corporate Social Responsibility – Universidad de Buenos Aires, 2014
Bachelor i Statsvitenskap og menneskerettigheter – Høyskolen i Buskerud, 2014
Kveldssekretær – Advokatfirmaet Selmer DA, 2011–2014
Advokatsekretær – Advokatfirmaet Selmer DA, 2007–2011
Advokatsekretær – Treider College, 2006
Seniorkonsulent – Norsk Medisininformasjon AS, 2004–2007
Sekretærer

Ingeborg Eek

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:i.eek@selmer.no
+47 951 10 076

» Les mer om Ingeborg

Vilde Sinding Engan

Stilling: Kveldssekretær

Kontaktinfo:v.engan@selmer.no
+47 473 80 853

» Les mer om Vilde

Lise-Lene Eriksen

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:l.eriksen@selmer.no
+47 928 84 705

» Les mer om Lise-Lene

Sonja Evje

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:s.evje@selmer.no
+47 990 04 226

» Les mer om Sonja

Stine Marie Rosenlund

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:s.rosenlund@selmer.no
+47 970 64 007

» Les mer om Stine Marie

Myzaqet Skivjani

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:m.skivjani@selmer.no
+47 455 05 490

» Les mer om Myzaqet

Astrid Stangeland

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:a.stangeland@selmer.no
+47 414 01 006

» Les mer om Astrid

Kim-Denise Stephansen

Stilling: Prosjektsekretær

Kontaktinfo:k.stephansen@selmer.no
+47 452 21 154

» Les mer om Kim-Denise

Hallvard Sund

Stilling: Kveldssekretær

Kontaktinfo:h.sund@selmer.no

» Les mer om Hallvard