Søk blant våre ansatte

Myzaqet Skivjani


Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:m.skivjani@selmer.no
+47 455 05 490

» Les mer om Myzaqet

Kompetanse

Myzaqet Skivjani arbeider som juniorsekretær for flere av kompetanseområdene i Selmer.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatsekretær – Advokatfirmaet Selmer DA, 2016–
Juniorsekretær – Advokatfirmaet Selmer DA, 2015–2016
Advokatsekretær – Treider Fagskoler, 2015
Resepsjonist – Høyskolen Diakonova, 2014–2015
Helsesekretær – Lenas HelsePersonell, 2013–2014
Sekretærer

Kine Brekke

Stilling: Kveldssekretær

Kontaktinfo:k.brekke@selmer.no
+47 415 08 402

» Les mer om Kine

Ingeborg Eek

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:i.eek@selmer.no
+47 951 10 076

» Les mer om Ingeborg

Lise-Lene Eriksen

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:l.eriksen@selmer.no
+47 928 84 705

» Les mer om Lise-Lene

Sonja Evje

Stilling: Advokatsekretær – i permisjon

Kontaktinfo:s.evje@selmer.no
+47 990 04 226

» Les mer om Sonja

Baran Farsijani

Stilling: Kveldssekretær

Kontaktinfo:b.farsijani@selmer.no
+47 23 11 65 00

» Les mer om Baran

Stine Marie Rosenlund

Stilling: Advokatsekretær – i permisjon

Kontaktinfo:s.rosenlund@selmer.no
+47 970 64 007

» Les mer om Stine Marie

Myzaqet Skivjani

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:m.skivjani@selmer.no
+47 455 05 490

» Les mer om Myzaqet

Kim-Denise Stephansen

Stilling: Prosjektsekretær

Kontaktinfo:k.stephansen@selmer.no
+47 452 21 154

» Les mer om Kim-Denise

Birgit Iselin Søderstrøm

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:b.soderstrom@selmer.no
+47 911 77 579

» Les mer om Birgit