Søk blant våre ansatte

Lise-Lene Eriksen


Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:l.eriksen@selmer.no
+47 928 84 705

» Les mer om Lise-Lene

Kompetanse

Lise-Lene Eriksen arbeider som sekretær for kompetanseområdene Eiendom og Tvisteløsning.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatsekretær – Advokatfirmaet Selmer DA, 2013–
Advokatsekretær – Advokatfirmaet Steenstrup Stordrange DA, 2003–2013
Kontorsjef – Lyng Giltun & Meltvedt, 1993–2003
Advokatsekretær – Smith, Grette & Meltvedt, 1991–1993
Advokatsekretær – Advokatfirmaet Smith, Grette, Eide, Midelfart, Vik & Lyng, 1987–1991
Advokatsekretær – Advokatfirmaet Arntzen, Underland, Lyng, Stang & Michelet, 1986–1987
Sekretærer

Kine Brekke

Stilling: Kveldssekretær

Kontaktinfo:k.brekke@selmer.no
+47 415 08 402

» Les mer om Kine

Ingeborg Eek

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:i.eek@selmer.no
+47 951 10 076

» Les mer om Ingeborg

Lise-Lene Eriksen

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:l.eriksen@selmer.no
+47 928 84 705

» Les mer om Lise-Lene

Sonja Evje

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:s.evje@selmer.no
+47 990 04 226

» Les mer om Sonja

Baran Farsijani

Stilling: Kveldssekretær

Kontaktinfo:b.farsijani@selmer.no
+47 23 11 65 00

» Les mer om Baran

Stine Marie Rosenlund

Stilling: Advokatsekretær – i permisjon

Kontaktinfo:s.rosenlund@selmer.no
+47 970 64 007

» Les mer om Stine Marie

Myzaqet Skivjani

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:m.skivjani@selmer.no
+47 455 05 490

» Les mer om Myzaqet

Astrid Stangeland

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:a.stangeland@selmer.no
+47 414 01 006

» Les mer om Astrid

Kim-Denise Stephansen

Stilling: Prosjektsekretær

Kontaktinfo:k.stephansen@selmer.no
+47 452 21 154

» Les mer om Kim-Denise

Birgit Iselin Søderstrøm

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:b.soderstrom@selmer.no
+47 911 77 579

» Les mer om Birgit