Sorter etter avdeling

Søk blant våre ansatte

Kim-Denise Stephansen


Stilling: Prosjektassistent

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:k.stephansen@selmer.no
+47 452 21 154

» Les mer om Kim-Denise

Kompetanse

Kim-Denise Stephansen er en erfaren prosjektassistent som bistår alle Selmers kompetanseområder og bidrar til en effektiv prosjektgjennomføring, konsistent kommunikasjon og informasjonsflyt, samt rapportering av høy kvalitet.

Arbeidserfaring og utdannelse

Prosjektledelse BIK 6600 - BI Norwegian Business School, 2018
Prosjektassistent - Advokatfirmaet Selmer DA, 2018–
Prosjektsekretær – Advokatfirmaet Selmer DA, 2015–2018
Advokatsekretær – Advokatfirmaet Selmer DA, 2013–2015
Advokatsekretær – Advokatfirmaet Wiersholm AS, 2006–2013
Advokatsekretær – Utdanningshuset, 2009
Sekretærer

Ingeborg Eek

Stilling: Sekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:i.eek@selmer.no
+47 240 29 289

» Les mer om Ingeborg

Vilde Sinding Engan

Stilling: Kveldssekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:v.engan@selmer.no
+47 473 80 853

» Les mer om Vilde

Lise-Lene Eriksen

Stilling: Advokatsekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:l.eriksen@selmer.no
+47 928 84 705

» Les mer om Lise-Lene

Märtha E. Linehan

Stilling: Sekretær

Avdeling:Stavanger

Kontaktinfo:m.linehan@selmer.no
+47 915 88 929

» Les mer om Märtha

Myzaqet Mala

Stilling: Advokatsekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:m.skivjani@selmer.no
+47 455 05 490

» Les mer om Myzaqet

Stine Marie Rosenlund

Stilling: Advokatsekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:s.rosenlund@selmer.no
+47 970 64 007

» Les mer om Stine Marie

Astrid Stangeland

Stilling: Advokatsekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:a.stangeland@selmer.no
+47 414 01 006

» Les mer om Astrid

Kim-Denise Stephansen

Stilling: Prosjektassistent

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:k.stephansen@selmer.no
+47 452 21 154

» Les mer om Kim-Denise

Hallvard Sund

Stilling: Kveldssekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:h.sund@selmer.no

» Les mer om Hallvard