Søk blant våre ansatte

Kim-Denise Stephansen


Stilling: Prosjektassistent

Kontaktinfo:k.stephansen@selmer.no
+47 452 21 154

» Les mer om Kim-Denise

Kompetanse

Kim-Denise Stephansen er en erfaren prosjektassistent som bistår alle Selmers kompetanseområder og bidrar til en effektiv prosjektgjennomføring, konsistent kommunikasjon og informasjonsflyt, samt rapportering av høy kvalitet.

Arbeidserfaring og utdannelse

Prosjektassistent - Advokatfirmaet Selmer DA, 2018–
Prosjektsekretær – Advokatfirmaet Selmer DA, 2015–2018
Advokatsekretær – Advokatfirmaet Selmer DA, 2013–2015
Advokatsekretær – Advokatfirmaet Wiersholm AS, 2006–2013
Advokatsekretær – Utdanningshuset, 2009
Sekretærer

Vilde Sinding Engan

Stilling: Kveldssekretær

Kontaktinfo:v.engan@selmer.no
+47 473 80 853

» Les mer om Vilde

Lise-Lene Eriksen

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:l.eriksen@selmer.no
+47 928 84 705

» Les mer om Lise-Lene

Sonja Evje

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:s.evje@selmer.no
+47 990 04 226

» Les mer om Sonja

Stine Marie Rosenlund

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:s.rosenlund@selmer.no
+47 970 64 007

» Les mer om Stine Marie

Myzaqet Skivjani

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:m.skivjani@selmer.no
+47 455 05 490

» Les mer om Myzaqet

Astrid Stangeland

Stilling: Advokatsekretær

Kontaktinfo:a.stangeland@selmer.no
+47 414 01 006

» Les mer om Astrid

Kim-Denise Stephansen

Stilling: Prosjektassistent

Kontaktinfo:k.stephansen@selmer.no
+47 452 21 154

» Les mer om Kim-Denise

Hallvard Sund

Stilling: Kveldssekretær

Kontaktinfo:h.sund@selmer.no

» Les mer om Hallvard