Sorter etter avdeling

Søk blant våre ansatte

Hallvard Sund


Stilling: Kveldssekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:h.sund@selmer.no

» Les mer om Hallvard

Kompetanse

Hallvard Sund arbeider deltid som kveldssekretær for alle kompetanseområder.

Arbeidserfaring og utdannelse

Kveldssekretær, deltid – Advokatfirmaet Selmer DA, 2018–
Resepsjonsmedarbeider, deltid – Advokatfirmaet Selmer DA, 2017–2018
Master i rettsvitenskap – Universitetet i Oslo, 2017–
Førstegangstjeneste – Hans Majestets Kongens Garde, 2015–2016
Sekretærer

Ingeborg Eek

Stilling: Sekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:i.eek@selmer.no
+47 240 29 289

» Les mer om Ingeborg

Vilde Sinding Engan

Stilling: Kveldssekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:v.engan@selmer.no
+47 473 80 853

» Les mer om Vilde

Lise-Lene Eriksen

Stilling: Advokatsekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:l.eriksen@selmer.no
+47 928 84 705

» Les mer om Lise-Lene

Märtha E. Linehan

Stilling: Sekretær

Avdeling:Stavanger

Kontaktinfo:m.linehan@selmer.no
+47 915 88 929

» Les mer om Märtha

Myzaqet Mala

Stilling: Advokatsekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:m.skivjani@selmer.no
+47 455 05 490

» Les mer om Myzaqet

Stine Marie Rosenlund

Stilling: Advokatsekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:s.rosenlund@selmer.no
+47 970 64 007

» Les mer om Stine Marie

Astrid Stangeland

Stilling: Advokatsekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:a.stangeland@selmer.no
+47 414 01 006

» Les mer om Astrid

Kim-Denise Stephansen

Stilling: Prosjektassistent

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:k.stephansen@selmer.no
+47 452 21 154

» Les mer om Kim-Denise

Hallvard Sund

Stilling: Kveldssekretær

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:h.sund@selmer.no

» Les mer om Hallvard