Søk blant våre ansatte

Stian Berger Røsland


Stilling: Partner, advokat

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:s.berger.rosland@selmer.no
+47 901 64 275

» Les mer om Stian

Kompetanse

Stian er tilknyttet avdeling Eiendom. Han bistår i oppdrag knyttet til utviklingsprosjekter og transaksjoner.

Før Stian kom til Selmer var han med på å styre Oslo i 16 år, hvorav seks år som byrådsleder. Han har vær finansbyråd, medlem av Oslo bystyre og har bred erfaring fra offentlig saksbehandling og politiske prosesser. Stian har god forståelse for beslutningsprosessene i offentlig sektor, og bistår eiendomsselskaper i lokale reguleringsprosesser og i forbindelse med lokale rammevilkår av betydning for selskapenes egen virksomhet.

Stian brukes jevnlig som foredragsholder, gjerne om temaer i skjæringspunktet mellom jus, forvaltning og politikk.

Arbeidserfaring og utdannelse

Partner – Advokatfirmaet Selmer DA, 2018–
Senioradvokat – Advokatfirmaet Selmer DA , 2017
Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2016–2017
Byrådsleder i Oslo, 2009–2015
Finansbyråd i Oslo, 2007–2009
Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Ræder DA, 2007
Master i Rettsvitenskap – Universitetet i Oslo, 2007

Publikasjoner

Masteroppgave med tittelen – Oppfyllelse av reguleringsvilkår og reglene om offentlige anskaffelser. Er en utbyggingsavtale i seg selv en offentlig anskaffelse?, 2007
Partnere

Even Berg

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.berg@selmer.no
+47 934 27 036

» Les mer om Even

Nils Bugge

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:n.bugge@selmer.no
+47 909 52 468

» Les mer om Nils

Per Morten Christiansen

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:pmc@selmer.no
+47 454 00 382

» Les mer om Per Morten

Tor Herdlevær

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.herdlevaer@selmer.no
+47 917 02 187

» Les mer om Tor

Are Herrem

Stilling: Partner, advokat (H)

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.herrem@selmer.no
+47 901 99 147

» Les mer om Are

Sverre Hveding

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.hveding@selmer.no
+47 975 27 975

» Les mer om Sverre

Helge Kvamme

Stilling: Partner

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.kvamme@selmer.no
+47 941 717 38

» Les mer om Helge

Trude Gran Melbye

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.melbye@selmer.no
+47 971 80 068

» Les mer om Trude

Norman Hansen Meyer

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:n.meyer@selmer.no
+47 481 61 627

» Les mer om Norman

Thomas G. Michelet

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.michelet@selmer.no
+47 913 25 805

» Les mer om Thomas

Sverre Nordlie

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.nordlie@selmer.no
+47 906 68 383

» Les mer om Sverre

Line Ravlo-Losvik

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:lra@selmer.no
+47 952 23 394

» Les mer om Line

Eirik Riddervold

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.riddervold@selmer.no
+47 928 18 015

» Les mer om Eirik

Andreas Rørvik

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.rorvik@selmer.no
+47 916 04 805

» Les mer om Andreas

Håkon Sandbekk

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.sandbekk@selmer.no
+47 957 77 591

» Les mer om Håkon

Svein Sulland

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.sulland@selmer.no
+47 915 59 689

» Les mer om Svein

Ole-Andreas Torgersen

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:o.torgersen@selmer.no
+47 911 87 375

» Les mer om Ole-Andreas

Mikkel Vislie

Stilling: Partner, advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.vislie@selmer.no
+47 913 25 813

» Les mer om Mikkel