Sorter etter avdeling

Søk blant våre ansatte

Stina Spanne


Stilling: Fast advokat

Kompetanseområder:

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:s.spanne@selmer.no
+47 928 47 511

» Les mer om Stina

Kompetanse

Stina Spanne har bred nasjonal og internasjonal erfaring fra rådgiving, forhandlinger, prosjektoppfølging og tvisteløsning innen oljeservice og offshoreindustrien, herunder erfaring fra arbeid med certepartier og sjøforsikringer. Med 10 års in-house erfaring har Spanne også jobbet mye med selskapsrett, IPR og compliance. Spanne er en del av energiavdelingen i Selmer.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer AS, 2019–
Advokatfullmektig – Kyllingstad Kleveland Advokatfirma DA, 2017–2018
Juridisk Direktør og styresekretær – EMAS AMC (EMAS CHIYODA Subsea fra 2016), 2011–2017
Legal Counsel – Aker Solutions, 2007–2011
Kontraktsspesialist – Subsea 7, 2005–2007
Master i rettsvitenskap – Universitetet i Oslo, 2005
Nytt fra
Faste advokater

Harald Blair Berg

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.blair.berg@selmer.no
+47 416 51 693

» Les mer om Harald

Helene Amalie Flølo

Stilling: Fast advokat

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.flolo@selmer.no
+47 918 31 109

» Les mer om Helene Amalie

Erlend Eriksen Gjein

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.gjein@selmer.no
+47 414 71 927

» Les mer om Erlend

Elisabeth Hansen

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.hansen@selmer.no
+47 482 55 780

» Les mer om Elisabeth

Helene Hem Halum

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.halum@selmer.no
+47 905 20 297

» Les mer om Helene

Sindre Larsen

Stilling: Fast advokat

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.larsen@selmer.no
+47 480 66 177

» Les mer om Sindre

Maria Therese Mikkelsen

Stilling: Fast advokat

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.mikkelsen@selmer.no
+47 979 74 575

» Les mer om Maria

Lise Landsverk Mo

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:l.mo@selmer.no
+47 971 64 532

» Les mer om Lise

Guro Nordang-Bjerknes

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.nordang@selmer.no
+47 900 47 414

» Les mer om Guro

Pia Pedersen

Stilling: Fast advokat

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:p.pedersen@selmer.no
+47 984 08 527

» Les mer om Pia

Jan Mathias Råheim

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.raaheim@selmer.no
+47 986 85 480

» Les mer om Jan Mathias

Ingrid Klokk Sandberg

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:i.sandberg@selmer.no

» Les mer om Ingrid

Stina Spanne

Stilling: Fast advokat

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.spanne@selmer.no
+47 928 47 511

» Les mer om Stina

Fredrik Sparre-Enger

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:f.sparre-enger@selmer.no
+47 922 68 317

» Les mer om Fredrik