Søk blant våre ansatte

Ingrid Klokk Sandberg


Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:i.sandberg@selmer.no

» Les mer om Ingrid

Kompetanse

Ingrid Klokk Sandberg er tilknyttet kompetanseområdet Prosedyre, med hovedvekt på tvisteløsning i entreprisesaker. Ingrid bistår også med kontraktsforhandlinger, kontraktsoppfølging og utenrettslig tvisteløsning på entrepriserettens område. Hun jobber også bredt med problemstillinger innen kompetanseområdet Eiendom.

Ingrid holder foredrag i entrepriserett for kunder, og manuduksjoner i kontraktsrett for jusstudenter.

Arbeidserfaring og utdannelse

Fast advokat – Advokatfirmaet Selmer DA, 2012–
Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2010–2012
Master i rettsvitenskap – Universitetet i Bergen, 2009
Praktikant – Advokatfirmaet Selmer DA, 2008–2009
Saksbehandler – Jussformidlingen i Bergen, 2007–2008

Publikasjoner

Masteroppgave – Management of public forests in Uganda, 2009
Nytt fra
Faste advokater

Kjetil Baldersheim

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.baldersheim@selmer.no
+47 992 90 709

» Les mer om Kjetil

Gunnar Eckhoff

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.eckhoff@selmer.no
+47 909 47 798

» Les mer om Gunnar

Yvonne Ervik

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:y.ervik@selmer.no
+47 900 68 992

» Les mer om Yvonne

Erlend Eriksen Gjein

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.gjein@selmer.no
+47 414 71 927

» Les mer om Erlend

Helene Hem Halum

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.halum@selmer.no
+47 905 20 297

» Les mer om Helene

Anja Lange

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.lange@selmer.no
+47 975 72 936

» Les mer om Anja

Eivind Aarnes Nilsen

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.nilsen@selmer.no
+47 960 49 444

» Les mer om Eivind

Guro Nordang

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.nordang@selmer.no
+47 900 47 414

» Les mer om Guro

Jan Mathias Råheim

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.raaheim@selmer.no
+47 986 85 480

» Les mer om Jan Mathias

Ingrid Klokk Sandberg

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:i.sandberg@selmer.no

» Les mer om Ingrid

Andreas Lien Sandberg

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.sandberg@selmer.no
+47 995 47 306

» Les mer om Andreas