Søk blant våre ansatte

Guro Nordang


Stilling: Fast advokat

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:g.nordang@selmer.no
+47 900 47 414

» Les mer om Guro

Kompetanse

Guro Nordang har hovedfokus på eiendomstransaksjoner, eiendomsutvikling og leieforhold.

Guro bistår selskaper med kjøp, salg og finansiering av næringseiendom, i tillegg til utviklingsprosjekter for bolig- og næringseiendom. Hun har særlig erfaring med utarbeidelse av kontrakter, forhandlinger og due diligence gjennomganger i tilknytning til slike transaksjoner og prosjekter.

Guro hjelper også utleiere og leietakere med utarbeidelse og inngåelse av leiekontrakter for næringsbygg, både bygg under oppføring og eksisterende bygg, og med rådgivning knyttet til eksisterende leieforhold

Arbeidserfaring og utdannelse

Fast advokat – Advokatfirmaet Selmer DA, 2016–
Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2011–2016
Master i rettsvitenskap – Universitetet i Oslo, 2011
Internasjonale juridiske emner – Université Libre de Bruxelles, Brussel, Belgia, 2010
Praktikant – Vogt & Wiig, Singapore, 2007
Baccalauréat – Lycée Edouard Herriot, Lyon, Frankrike, 2004

Publikasjoner

Masteroppgave  Misbruk av markedsdominans i legemiddelbransjen  en konkurranserettslig analyse av Rettens dom i AstraZeneca mot Kommisjonen, 2011
Faste advokater

Harald Blair Berg

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.blair.berg@selmer.no
+47 416 51 693

» Les mer om Harald

Erlend Eriksen Gjein

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.gjein@selmer.no
+47 414 71 927

» Les mer om Erlend

Elisabeth Hansen

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.hansen@selmer.no
+47 482 55 780

» Les mer om Elisabeth

Helene Hem Halum

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.halum@selmer.no
+47 905 20 297

» Les mer om Helene

Guro Nordang

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.nordang@selmer.no
+47 900 47 414

» Les mer om Guro

Pia Pedersen

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:p.pedersen@selmer.no
+47 984 08 527

» Les mer om Pia

Jan Mathias Råheim

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.raaheim@selmer.no
+47 986 85 480

» Les mer om Jan Mathias

Ingrid Klokk Sandberg

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:i.sandberg@selmer.no

» Les mer om Ingrid

Fredrik Sparre-Enger

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:f.sparre-enger@selmer.no
+47 922 68 317

» Les mer om Fredrik