Søk blant våre ansatte

Fredrik Sparre-Enger


Stilling: Fast advokat

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:f.sparre-enger@selmer.no
+47 922 68 317

» Les mer om Fredrik

Kompetanse

Fredrik Sparre-Enger arbeider innenfor et bredt spekter av områder og problemstillinger knyttet til fast eiendom. Fredrik bistår primært med utarbeidelse og tolking av kontrakter, samt løpende rådgivning i tilknytning til eiendomstransaksjoner, utviklingsprosjekter og leieforhold. Han har også erfaring innenfor entrepriserett, generell selskapsrett og kontraktsrett.

Arbeidserfaring og utdannelse

Fast advokat – Advokatfirmaet Selmer DA, 2018–
Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2014–2018
Førstekonsulent – Samferdselsdepartementet, 2013–2014
Master i rettsvitenskap –Universitetet i Bergen, 2013
Washington Semester Program – American University, Washington DC, 2012
Nytt fra
Faste advokater

Erlend Eriksen Gjein

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.gjein@selmer.no
+47 414 71 927

» Les mer om Erlend

Elisabeth Hansen

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.hansen@selmer.no
+47 482 55 780

» Les mer om Elisabeth

Helene Hem Halum

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.halum@selmer.no
+47 905 20 297

» Les mer om Helene

Guro Nordang

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.nordang@selmer.no
+47 900 47 414

» Les mer om Guro

Jan Mathias Råheim

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.raaheim@selmer.no
+47 986 85 480

» Les mer om Jan Mathias

Ingrid Klokk Sandberg

Stilling: Fast advokat - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:i.sandberg@selmer.no

» Les mer om Ingrid

Fredrik Sparre-Enger

Stilling: Fast advokat

Kompetanse:

Kontaktinfo:f.sparre-enger@selmer.no
+47 922 68 317

» Les mer om Fredrik