Sorter etter avdeling

Søk blant våre ansatte

Stina Spanne


Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanseområder:

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:s.spanne@selmer.no
+47 928 47 511

» Les mer om Stina

Kompetanse

Stina Spanne har bred nasjonal og internasjonal erfaring fra rådgiving, forhandlinger, prosjektoppfølging og tvisteløsning innen oljeservice og offshoreindustrien, herunder erfaring fra arbeid med certepartier og sjøforsikringer. Med 10 års in-house erfaring har Spanne også jobbet mye med selskapsrett, IPR og compliance. Spanne er en del av energiavdelingen i Selmer.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer AS, 2019–
Advokatfullmektig – Kyllingstad Kleveland Advokatfirma DA, 2017–2018
Juridisk Direktør og styresekretær – EMAS AMC (EMAS CHIYODA Subsea fra 2016), 2011–2017
Legal Counsel – Aker Solutions, 2007–2011
Kontraktsspesialist – Subsea 7, 2005–2007
Master i rettsvitenskap – Universitetet i Oslo, 2005
Nytt fra
Advokatfullmektiger

Marte Aarøe

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.aaroe@selmer.no
+47 951 75 751

» Les mer om Marte

Ingrid Abildgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:i.abildgaard@selmer.no
+47 938 67 076

» Les mer om Ingrid

Kristofer Johan Aurang

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.aurang@selmer.no
+47 934 99 863

» Les mer om Kristofer

Sindre Johansen Baisgård

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.baisgard@selmer.no
+47 907 40 579

» Les mer om Sindre

Jørgen Barkvoll

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.barkvoll@selmer.no
+47 455 07 776

» Les mer om Jørgen

Catharina Bartz-Johannessen

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.bartz-johannessen@selmer.no
+47 993 52 688

» Les mer om Catharina

Andreas Weie Berg

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:aw.berg@selmer.no
+47 906 04 238

» Les mer om Andreas

Erica Blakstad

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.blakstad@selmer.no
+47 930 89 180

» Les mer om Erica

Eyvind Borgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.borgaard@selmer.no
+47 908 71 347

» Les mer om Eyvind

Rebekka Eckhoff

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:r.eckhoff@selmer.no
+47 986 76 714

» Les mer om Rebekka

Martin Tandstad Ege

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.ege@selmer.no
+47 995 68 604

» Les mer om Martin

Julie Maria Eik

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.eik@selmer.no
+47 472 83 854

» Les mer om Julie

Maren Folkestad

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.folkestad@selmer.no
+47 991 00 101

» Les mer om Maren

Guro Skar Forseth

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.forseth@selmer.no
+47 906 57 791

» Les mer om Guro

Marius Torsteinsen Grønnbakk

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.gronnbakk@selmer.no
+47 482 79 203

» Les mer om Marius

Emilie Fjukstad Hansen

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:emilie.hansen@selmer.no
+47 962 00 283

» Les mer om Emilie

Vebjørn Innset Hurum

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.hurum@selmer.no
+47 934 08 145

» Les mer om Vebjørn

Andreas Skjevik Jacobsen

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Stavanger

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.jacobsen@selmer.no
+47 920 81 403

» Les mer om Andreas

Eline Hellem Jakobsen

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.jakobsen@selmer.no
+47 456 70 215

» Les mer om Eline

Oda Kirkerud

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:o.kirkerud@selmer.no
+47 464 61 717

» Les mer om Oda

Sindre Larsen

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.larsen@selmer.no
+47 480 66 177

» Les mer om Sindre

Thomas Lerøy

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.leroy@selmer.no
+47 990 96 074

» Les mer om Thomas

Cathrine Lossius

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.lossius@selmer.no
+47 959 39 120

» Les mer om Cathrine

Bjørn Løtveit

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:b.lotveit@selmer.no
+47 959 49 175

» Les mer om Bjørn

Kjersti Løwehr

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.lowehr@selmer.no
+47 928 56 761

» Les mer om Kjersti

Tone Sørfonn Moe

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.moe@selmer.no
+47 959 11 243

» Les mer om Tone

Milja Lønne Mørkhagen

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.morkhagen@selmer.no
+47 977 59 193

» Les mer om Milja

Kristine Farestvedt Nesse

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.nesse@selmer.no
+47 926 33 951

» Les mer om Kristine

Mads Helmich Pedersen

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.pedersen@selmer.no
+47 994 99 441

» Les mer om Mads

Tonje Rismo

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.rismo@selmer.no
+47 977 22 191

» Les mer om Tonje

Vemund Sande

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.sande@selmer.no
+47 954 79 899

» Les mer om Vemund

Margaret Langseth Solberg

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.solberg@selmer.no
+47 986 60 675

» Les mer om Margaret

Stina Spanne

Stilling: Advokatfullmektig

Avdeling:Oslo

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.spanne@selmer.no
+47 928 47 511

» Les mer om Stina

Håvard Sterri

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

    Avdeling:Oslo

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:h.sterri@selmer.no
    +47 976 95 570

    » Les mer om Håvard

    Frederik Sveen

    Stilling: Advokatfullmektig

    Avdeling:Oslo

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:f.sveen@selmer.no
    +47 901 98 074

    » Les mer om Frederik

    Emilie Tjeldnes

    Stilling: Advokatfullmektig

    Avdeling:Oslo

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:e.tjeldnes@selmer.no
    +47 930 63 418

    » Les mer om Emilie

    Ingvild Simonsen Tjong

    Stilling: Advokatfullmektig

    Avdeling:Oslo

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:i.tjong@selmer.no
    +47 908 68 747

    » Les mer om Ingvild

    Elisabet Høines Totland

    Stilling: Advokatfullmektig

    Avdeling:Oslo

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:e.totland@selmer.no
    +47 417 67 959

    » Les mer om Elisabet

    Maren Tveten

    Stilling: Advokatfullmektig

    Avdeling:Oslo

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:m.tveten@selmer.no
    +47 975 81 104

    » Les mer om Maren

    Vidar Våge

    Stilling: Advokatfullmektig

    Avdeling:Stavanger

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:v.vage@selmer.no
    +47 900 69 994

    » Les mer om Vidar

    Linn M. A. Wilhelmsen

    Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

    Avdeling:Oslo

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:l.wilhelmsen@selmer.no
    +47 476 60 448

    » Les mer om Linn