Søk blant våre ansatte

Mads Helmich Pedersen


Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:m.pedersen@selmer.no
+47 994 99 441

» Les mer om Mads

Kompetanse

Mads Helmich Pedersen arbeider med transaksjoner, selskapsrett og kontraktsrett. I forbindelse med transaksjoner bistår Mads særlig med juridiske due diligence gjennomganger og utarbeidelse av kontrakter. Mads har erfaring med både kjøp og salg av selskaper, fusjoner, fisjoner og kapitalforhøyelser.

Gjennom sin spesialisering og masteravhandling har Mads meget god kjennskap til problemstillingene som oppstår for norske og internasjonale PE-fond i forbindelse med management insentiver på porteføljenivå i særlig Norge og UK.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2016–
Master i rettsvitenskap – Universitetet i Bergen, 2016
Master of International Financial Law (LL.M.) – King's College London, 2016
Arbeidsgruppeleder – Det Juridiske Fakultet, Universitetet i Bergen, 2013–2014

Publikasjoner

Masteroppgave – “Management terms and management incentives in UK and Norwegian Private 

Equity deals – A comparative study in relation to differences and why they 

differ”, 2016
Advokatfullmektiger

Sindre Johansen Baisgård

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.baisgard@selmer.no
+47 907 40 579

» Les mer om Sindre

Jørgen Barkvoll

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.barkvoll@selmer.no
+47 455 07 776

» Les mer om Jørgen

Catharina Bartz-Johannessen

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.bartz-johannessen@selmer.no
+47 993 52 688

» Les mer om Catharina

Erica Blakstad

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.blakstad@selmer.no
+47 930 89 180

» Les mer om Erica

Eyvind Borgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.borgaard@selmer.no
+47 908 71 347

» Les mer om Eyvind

Rebekka Eckhoff

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:r.eckhoff@selmer.no
+47 986 76 714

» Les mer om Rebekka

Julie Maria Eik

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.eik@selmer.no
+47 472 83 854

» Les mer om Julie

Helene Amalie Flølo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.flolo@selmer.no
+47 918 31 109

» Les mer om Helene Amalie

Maren Folkestad

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.folkestad@selmer.no
+47 991 00 101

» Les mer om Maren

Guro Skar Forseth

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.forseth@selmer.no
+47 906 57 791

» Les mer om Guro

Marius Torsteinsen Grønnbakk

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.gronnbakk@selmer.no
+47 482 79 203

» Les mer om Marius

Emilie Fjukstad Hansen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:emilie.hansen@selmer.no
+47 962 00 283

» Les mer om Emilie

Vebjørn Innset Hurum

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.hurum@selmer.no
+47 934 08 145

» Les mer om Vebjørn

Eline Hellem Jakobsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.jakobsen@selmer.no
+47 456 70 215

» Les mer om Eline

Sindre Larsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.larsen@selmer.no
+47 480 66 177

» Les mer om Sindre

Thomas Lerøy

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.leroy@selmer.no
+47 990 96 074

» Les mer om Thomas

Cathrine Lossius

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.lossius@selmer.no
+47 959 39 120

» Les mer om Cathrine

Bjørn Løtveit

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:b.lotveit@selmer.no
+47 959 49 175

» Les mer om Bjørn

Tone Sørfonn Moe

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.moe@selmer.no
+47 959 11 243

» Les mer om Tone

Milja Lønne Mørkhagen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.morkhagen@selmer.no
+47 977 59 193

» Les mer om Milja

Kristine Farestvedt Nesse

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.nesse@selmer.no
+47 926 33 951

» Les mer om Kristine

Tonje Rismo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.rismo@selmer.no
+47 977 22 191

» Les mer om Tonje

Vemund Sande

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.sande@selmer.no
+47 954 79 899

» Les mer om Vemund

Håvard Sterri

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:h.sterri@selmer.no
    +47 976 95 570

    » Les mer om Håvard

    Frederik Sveen

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:f.sveen@selmer.no
    +47 901 98 074

    » Les mer om Frederik

    Emilie Tjeldnes

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:e.tjeldnes@selmer.no
    +47 930 63 418

    » Les mer om Emilie

    Ingvild Simonsen Tjong

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:i.tjong@selmer.no
    +47 908 68 747

    » Les mer om Ingvild

    Elisabet Høines Totland

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:e.totland@selmer.no
    +47 417 67 959

    » Les mer om Elisabet

    Alexander Weidemann

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:a.weidemann@selmer.no
    +47 971 86 143

    » Les mer om Alexander

    Vilde Wigenstad

    Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:v.wigenstad@selmer.no
    +47 984 06 114

    » Les mer om Vilde