Søk blant våre ansatte

Kristine Farestvedt Nesse


Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:k.nesse@selmer.no
+47 926 33 951

» Les mer om Kristine

Kompetanse

Kristine Farestvedt Nesse er tilknyttet kompetanseområdet Børs- og verdipapir.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2017–
Master i Rettsvitenskap – Universitetet i Bergen, 2016
Stipendiat – Advokatfirmaet Schjødt AS , 2016
Praktikant – Advokatfirmaene DLA Piper, Thommessen og Wikborg Rein, 2014–2016
Vitenskapelig assistent – Universitetet i Bergen, 2013–2015

Publikasjoner

Masteroppgave – Bankenes lojalitetsplikt overfor forbruker under avtaleinngåelse, 2016
Advokatfullmektiger

Ingrid Abildgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:i.abildgaard@selmer.no
+47 938 67 076

» Les mer om Ingrid

Jørgen Barkvoll

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.barkvoll@selmer.no
+47 455 07 776

» Les mer om Jørgen

Catharina Bartz-Johannessen

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.bartz-johannessen@selmer.no
+47 993 52 688

» Les mer om Catharina

Erica Blakstad

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.blakstad@selmer.no
+47 930 89 180

» Les mer om Erica

Eyvind Borgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.borgaard@selmer.no
+47 908 71 347

» Les mer om Eyvind

Anne-Beth Engan

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.engan@selmer.no
+47 920 82 018

» Les mer om Anne-Beth

Helene Amalie Flølo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.flolo@selmer.no
+47 918 31 109

» Les mer om Helene Amalie

Maren Folkestad

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.folkestad@selmer.no
+47 991 00 101

» Les mer om Maren

Guro Skar Forseth

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.forseth@selmer.no
+47 906 57 791

» Les mer om Guro

Fredrik Hals

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:f.hals@selmer.no
+47 452 81 406

» Les mer om Fredrik

Alexander Hanssen

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.hanssen@selmer.no
+47 909 14 277

» Les mer om Alexander

Vebjørn Innset Hurum

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.hurum@selmer.no
+47 934 08 145

» Les mer om Vebjørn

Kjetil Grini Jacobsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.grinijacobsen@selmer.no
+47 954 72 392

» Les mer om Kjetil

Eline Hellem Jakobsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.jakobsen@selmer.no
+47 456 70 215

» Les mer om Eline

Sindre Larsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.larsen@selmer.no
+47 480 66 177

» Les mer om Sindre

Thomas Lerøy

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.leroy@selmer.no
+47 990 96 074

» Les mer om Thomas

Cathrine Lossius

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.lossius@selmer.no
+47 959 39 120

» Les mer om Cathrine

Bjørn Løtveit

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:b.lotveit@selmer.no
+47 959 49 175

» Les mer om Bjørn

Christina Norland

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.norland@selmer.no
+47 938 25 412

» Les mer om Christina

Mads Helmich Pedersen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.pedersen@selmer.no
+47 994 99 441

» Les mer om Mads

Alexander Schiander

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.schiander@selmer.no
+47 926 38 523

» Les mer om Alexander

Astrid Håve Stenersen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.stenersen@selmer.no
+47 913 52 851

» Les mer om Astrid

Håvard Sterri

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:h.sterri@selmer.no
    +47 976 95 570

    » Les mer om Håvard

    Frederik Sveen

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:f.sveen@selmer.no
    +47 901 98 074

    » Les mer om Frederik

    Ingvild Simonsen Tjong

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:i.tjong@selmer.no
    +47 908 68 747

    » Les mer om Ingvild

    Elisabet Høines Totland

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:e.totland@selmer.no
    +47 417 67 959

    » Les mer om Elisabet

    Alexander Weidemann

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:a.weidemann@selmer.no
    +47 971 86 143

    » Les mer om Alexander

    Vilde Wigenstad

    Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:v.wigenstad@selmer.no
    +47 984 06 114

    » Les mer om Vilde