Søk blant våre ansatte

Knut Engh Andenæs


Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:k.andenaes@selmer.no
+47 980 15 171

» Les mer om Knut

Kompetanse

Knut Engh Andenæs bistår både låntakere og långivere i alle typer finansieringsoppdrag. Knut har særlig arbeidet med oppkjøpsfinansieringer.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2013–
Master i Rettsvitenskap – Universitetet i Oslo, 2013
Vitenskapelig assistent – Nordisk institutt for sjørett, 2012–2013
Praktikant – diverse advokatfirmaer/offentlige embeter, 2009–2013

Publikasjoner

Masteroppgave – Ombytting av skip under skipsbyggingskontrakter, 2013
Advokatfullmektiger

Ingrid Abildgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:i.abildgaard@selmer.no
+47 938 67 076

» Les mer om Ingrid

Knut Engh Andenæs

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.andenaes@selmer.no
+47 980 15 171

» Les mer om Knut

Anne-Beth Engan

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.engan@selmer.no
+47 920 82 018

» Les mer om Anne-Beth

Helene Amalie Flølo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.flolo@selmer.no
+47 918 31 109

» Les mer om Helene Amalie

Maren Folkestad

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.folkestad@selmer.no
+47 991 00 101

» Les mer om Maren

Mette Gottschalk

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.h.gottschalk@selmer.no

» Les mer om Mette

Kjetil Grini Jacobsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.grinijacobsen@selmer.no
+47 954 72 392

» Les mer om Kjetil

Sindre Larsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.larsen@selmer.no
+47 480 66 177

» Les mer om Sindre

Bjørn Løtveit

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:b.lotveit@selmer.no
+47 959 49 175

» Les mer om Bjørn

Christina Norland

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.norland@selmer.no
+47 938 25 412

» Les mer om Christina

Pia Pedersen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:p.pedersen@selmer.no
+47 984 08 527

» Les mer om Pia

Mads Helmich Pedersen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.pedersen@selmer.no
+47 994 99 441

» Les mer om Mads

Emily Sandnes

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.sandnes@selmer.no
+47 950 63 790

» Les mer om Emily

Alexander Schiander

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.schiander@selmer.no
+47 926 38 523

» Les mer om Alexander

Fredrik Sparre-Enger

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:f.sparre-enger@selmer.no
+47 922 68 317

» Les mer om Fredrik

Astrid Håve Stenersen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.stenersen@selmer.no
+47 913 52 851

» Les mer om Astrid

Håvard Sterri

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.sterri@selmer.no
+47 976 95 570

» Les mer om Håvard

Frederik Sveen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:f.sveen@selmer.no
+47 901 98 074

» Les mer om Frederik

Alexander Weidemann

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.weidemann@selmer.no
+47 971 86 143

» Les mer om Alexander

Vilde Wigenstad

Stilling: Advokatfullmektig i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.wigenstad@selmer.no
+47 984 06 114

» Les mer om Vilde

Linn M. A. Wilhelmsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:l.wilhelmsen@selmer.no
+47 476 60 448

» Les mer om Linn