Søk blant våre ansatte

Kjersti Løwehr


Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:k.lowehr@selmer.no
+47 928 56 761

» Les mer om Kjersti

Kompetanse

Kjersti Løwehr rådgir hovedsakelig innen børs- og verdipapirrett og selskapsrett.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2016–
Master i Rettsvitenskap – Universitetet i Bergen, 2015
LL.M. – Pennsylvania State University, 2015
Folkevalgt – Holmestrand bystyre (Høyre), , 2011–2015
Praktikant – Advokatfirmaene Tenden, Arntzen de Besche, Steenstrup Stordrange, Wikborg Rein og Simonsen Vogt Wiig, 2013–2015
Vitenskapelig assistent – Universitetet i Bergen, 2013–2014
Praktikant – Statoil, 2013

Publikasjoner

Huskeliste for avholdelse av ordinær generalforsamling i sparebanker – Sparebankbladet, 2016
Masteroppgave – Extraterritorial discovery: An evaluation of the Hague Evidence Convention, 2015
Advokatfullmektiger

Sindre Johansen Baisgård

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.baisgard@selmer.no
+47 907 40 579

» Les mer om Sindre

Jørgen Barkvoll

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.barkvoll@selmer.no
+47 455 07 776

» Les mer om Jørgen

Catharina Bartz-Johannessen

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.bartz-johannessen@selmer.no
+47 993 52 688

» Les mer om Catharina

Erica Blakstad

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.blakstad@selmer.no
+47 930 89 180

» Les mer om Erica

Eyvind Borgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.borgaard@selmer.no
+47 908 71 347

» Les mer om Eyvind

Rebekka Eckhoff

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:r.eckhoff@selmer.no
+47 986 76 714

» Les mer om Rebekka

Julie Maria Eik

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.eik@selmer.no
+47 472 83 854

» Les mer om Julie

Helene Amalie Flølo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.flolo@selmer.no
+47 918 31 109

» Les mer om Helene Amalie

Maren Folkestad

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.folkestad@selmer.no
+47 991 00 101

» Les mer om Maren

Guro Skar Forseth

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.forseth@selmer.no
+47 906 57 791

» Les mer om Guro

Marius Torsteinsen Grønnbakk

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.gronnbakk@selmer.no
+47 482 79 203

» Les mer om Marius

Emilie Fjukstad Hansen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:emilie.hansen@selmer.no
+47 962 00 283

» Les mer om Emilie

Vebjørn Innset Hurum

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.hurum@selmer.no
+47 934 08 145

» Les mer om Vebjørn

Eline Hellem Jakobsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.jakobsen@selmer.no
+47 456 70 215

» Les mer om Eline

Sindre Larsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.larsen@selmer.no
+47 480 66 177

» Les mer om Sindre

Thomas Lerøy

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.leroy@selmer.no
+47 990 96 074

» Les mer om Thomas

Cathrine Lossius

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.lossius@selmer.no
+47 959 39 120

» Les mer om Cathrine

Bjørn Løtveit

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:b.lotveit@selmer.no
+47 959 49 175

» Les mer om Bjørn

Tone Sørfonn Moe

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.moe@selmer.no
+47 959 11 243

» Les mer om Tone

Milja Lønne Mørkhagen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.morkhagen@selmer.no
+47 977 59 193

» Les mer om Milja

Kristine Farestvedt Nesse

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.nesse@selmer.no
+47 926 33 951

» Les mer om Kristine

Tonje Rismo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.rismo@selmer.no
+47 977 22 191

» Les mer om Tonje

Vemund Sande

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.sande@selmer.no
+47 954 79 899

» Les mer om Vemund

Håvard Sterri

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:h.sterri@selmer.no
    +47 976 95 570

    » Les mer om Håvard

    Frederik Sveen

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:f.sveen@selmer.no
    +47 901 98 074

    » Les mer om Frederik

    Emilie Tjeldnes

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:e.tjeldnes@selmer.no
    +47 930 63 418

    » Les mer om Emilie

    Ingvild Simonsen Tjong

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:i.tjong@selmer.no
    +47 908 68 747

    » Les mer om Ingvild

    Elisabet Høines Totland

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:e.totland@selmer.no
    +47 417 67 959

    » Les mer om Elisabet

    Alexander Weidemann

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:a.weidemann@selmer.no
    +47 971 86 143

    » Les mer om Alexander

    Vilde Wigenstad

    Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:v.wigenstad@selmer.no
    +47 984 06 114

    » Les mer om Vilde