Søk blant våre ansatte

Guro Skar Forseth


Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:g.forseth@selmer.no
+47 906 57 791

» Les mer om Guro

Kompetanse

Guro Skar Forseth arbeider med offentlige anskaffelser, entreprisejus og kontraktsrett.

Guro hjelper offentlige og private virksomheter med å sikre gode anskaffelsesprosesser. Gjennom arbeidet med store offentlige kontrakter og anbudsprosesser for Forsvaret har Guro opparbeidet seg meget god kompetanse på utarbeidelse av konkurransegrunnlag og kontrakter, gjennomføring av tilbudsevalueringer, tildelinger, innsynsbegjæringer og klage- og erstatningssaker. Hun har også betydelig erfaring med hvordan offentlig anskaffelser gjennomføres i praksis. Guro har også gjennomført sikkerhetsgraderte anskaffelser og har kjennskap til hvilke type anskaffelser som kan unntas anbudsregelverket, for eksempel av forsvars- og sikkerhetshensyn.

I tillegg til å arbeide med offentlige anskaffelser bistår Guro selskaper med utarbeidelse og forhandlinger av kontrakter, utredning av kontraktsrettslige spørsmål og kontraktsoppfølging.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2017–
Førstekonsulent/rådgiver – Forsvarets Logistikkorganisasjon, 2013–2017
Master i rettsvitenskap – Universitetet i Tromsø, 2013
LL.M. i Chinese Business Law – Fudan University, 2013
Trainee – Advokatfirmaene Bonnard Lawson International Lawfirm Shanghai, Wikborg Rein (Shanghai) og Selmer, 2012–2013
Trainee – Kreftforeningen, juridisk avdeling, 2011
Advokatfullmektiger

Ingrid Abildgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:i.abildgaard@selmer.no
+47 938 67 076

» Les mer om Ingrid

Jørgen Barkvoll

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.barkvoll@selmer.no
+47 455 07 776

» Les mer om Jørgen

Catharina Bartz-Johannessen

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.bartz-johannessen@selmer.no
+47 993 52 688

» Les mer om Catharina

Erica Blakstad

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.blakstad@selmer.no
+47 930 89 180

» Les mer om Erica

Eyvind Borgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.borgaard@selmer.no
+47 908 71 347

» Les mer om Eyvind

Anne-Beth Engan

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.engan@selmer.no
+47 920 82 018

» Les mer om Anne-Beth

Helene Amalie Flølo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.flolo@selmer.no
+47 918 31 109

» Les mer om Helene Amalie

Maren Folkestad

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.folkestad@selmer.no
+47 991 00 101

» Les mer om Maren

Guro Skar Forseth

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.forseth@selmer.no
+47 906 57 791

» Les mer om Guro

Fredrik Hals

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:f.hals@selmer.no
+47 452 81 406

» Les mer om Fredrik

Alexander Hanssen

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.hanssen@selmer.no
+47 909 14 277

» Les mer om Alexander

Vebjørn Innset Hurum

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.hurum@selmer.no
+47 934 08 145

» Les mer om Vebjørn

Kjetil Grini Jacobsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.grinijacobsen@selmer.no
+47 954 72 392

» Les mer om Kjetil

Sindre Larsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.larsen@selmer.no
+47 480 66 177

» Les mer om Sindre

Thomas Lerøy

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.leroy@selmer.no
+47 990 96 074

» Les mer om Thomas

Cathrine Lossius

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.lossius@selmer.no
+47 959 39 120

» Les mer om Cathrine

Bjørn Løtveit

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:b.lotveit@selmer.no
+47 959 49 175

» Les mer om Bjørn

Christina Norland

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.norland@selmer.no
+47 938 25 412

» Les mer om Christina

Pia Pedersen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:p.pedersen@selmer.no
+47 984 08 527

» Les mer om Pia

Mads Helmich Pedersen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.pedersen@selmer.no
+47 994 99 441

» Les mer om Mads

Alexander Schiander

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.schiander@selmer.no
+47 926 38 523

» Les mer om Alexander

Astrid Håve Stenersen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.stenersen@selmer.no
+47 913 52 851

» Les mer om Astrid

Håvard Sterri

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.sterri@selmer.no
+47 976 95 570

» Les mer om Håvard

Frederik Sveen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:f.sveen@selmer.no
+47 901 98 074

» Les mer om Frederik

Ingvild Simonsen Tjong

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:i.tjong@selmer.no
+47 908 68 747

» Les mer om Ingvild

Elisabet Høines Totland

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.totland@selmer.no
+47 417 67 959

» Les mer om Elisabet

Alexander Weidemann

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.weidemann@selmer.no
+47 971 86 143

» Les mer om Alexander

Vilde Wigenstad

Stilling: Advokatfullmektig i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.wigenstad@selmer.no
+47 984 06 114

» Les mer om Vilde