Søk blant våre ansatte

Guro Skar Forseth


Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:g.forseth@selmer.no
+47 906 57 791

» Les mer om Guro

Kompetanse

Guro Skar Forseth arbeider med offentlige anskaffelser, entreprisejus og kontraktsrett.

Guro hjelper offentlige og private virksomheter med å sikre gode anskaffelsesprosesser. Gjennom arbeidet med store offentlige kontrakter og anbudsprosesser for Forsvaret har Guro opparbeidet seg meget god kompetanse på utarbeidelse av konkurransegrunnlag og kontrakter, gjennomføring av tilbudsevalueringer, tildelinger, innsynsbegjæringer og klage- og erstatningssaker. Hun har også betydelig erfaring med hvordan offentlig anskaffelser gjennomføres i praksis. Guro har også gjennomført sikkerhetsgraderte anskaffelser og har kjennskap til hvilke type anskaffelser som kan unntas anbudsregelverket, for eksempel av forsvars- og sikkerhetshensyn.

I tillegg til å arbeide med offentlige anskaffelser bistår Guro selskaper med utarbeidelse og forhandlinger av kontrakter, utredning av kontraktsrettslige spørsmål og kontraktsoppfølging.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2017–
Førstekonsulent/rådgiver – Forsvarets Logistikkorganisasjon, 2013–2017
Master i rettsvitenskap – Universitetet i Tromsø, 2013
LL.M. i Chinese Business Law – Fudan University, 2013
Trainee – Advokatfirmaene Bonnard Lawson International Lawfirm Shanghai, Wikborg Rein (Shanghai) og Selmer, 2012–2013
Trainee – Kreftforeningen, juridisk avdeling, 2011
Advokatfullmektiger

Sindre Johansen Baisgård

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.baisgard@selmer.no
+47 907 40 579

» Les mer om Sindre

Jørgen Barkvoll

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.barkvoll@selmer.no
+47 455 07 776

» Les mer om Jørgen

Catharina Bartz-Johannessen

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.bartz-johannessen@selmer.no
+47 993 52 688

» Les mer om Catharina

Erica Blakstad

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.blakstad@selmer.no
+47 930 89 180

» Les mer om Erica

Eyvind Borgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.borgaard@selmer.no
+47 908 71 347

» Les mer om Eyvind

Rebekka Eckhoff

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:r.eckhoff@selmer.no
+47 986 76 714

» Les mer om Rebekka

Julie Maria Eik

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.eik@selmer.no
+47 472 83 854

» Les mer om Julie

Helene Amalie Flølo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.flolo@selmer.no
+47 918 31 109

» Les mer om Helene Amalie

Maren Folkestad

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.folkestad@selmer.no
+47 991 00 101

» Les mer om Maren

Guro Skar Forseth

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.forseth@selmer.no
+47 906 57 791

» Les mer om Guro

Marius Torsteinsen Grønnbakk

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.gronnbakk@selmer.no
+47 482 79 203

» Les mer om Marius

Emilie Fjukstad Hansen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:emilie.hansen@selmer.no
+47 962 00 283

» Les mer om Emilie

Vebjørn Innset Hurum

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.hurum@selmer.no
+47 934 08 145

» Les mer om Vebjørn

Eline Hellem Jakobsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.jakobsen@selmer.no
+47 456 70 215

» Les mer om Eline

Sindre Larsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.larsen@selmer.no
+47 480 66 177

» Les mer om Sindre

Thomas Lerøy

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.leroy@selmer.no
+47 990 96 074

» Les mer om Thomas

Cathrine Lossius

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.lossius@selmer.no
+47 959 39 120

» Les mer om Cathrine

Bjørn Løtveit

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:b.lotveit@selmer.no
+47 959 49 175

» Les mer om Bjørn

Tone Sørfonn Moe

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.moe@selmer.no
+47 959 11 243

» Les mer om Tone

Milja Lønne Mørkhagen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.morkhagen@selmer.no
+47 977 59 193

» Les mer om Milja

Kristine Farestvedt Nesse

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.nesse@selmer.no
+47 926 33 951

» Les mer om Kristine

Tonje Rismo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.rismo@selmer.no
+47 977 22 191

» Les mer om Tonje

Vemund Sande

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.sande@selmer.no
+47 954 79 899

» Les mer om Vemund

Håvard Sterri

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:h.sterri@selmer.no
    +47 976 95 570

    » Les mer om Håvard

    Frederik Sveen

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:f.sveen@selmer.no
    +47 901 98 074

    » Les mer om Frederik

    Emilie Tjeldnes

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:e.tjeldnes@selmer.no
    +47 930 63 418

    » Les mer om Emilie

    Ingvild Simonsen Tjong

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:i.tjong@selmer.no
    +47 908 68 747

    » Les mer om Ingvild

    Elisabet Høines Totland

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:e.totland@selmer.no
    +47 417 67 959

    » Les mer om Elisabet

    Alexander Weidemann

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:a.weidemann@selmer.no
    +47 971 86 143

    » Les mer om Alexander

    Vilde Wigenstad

    Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:v.wigenstad@selmer.no
    +47 984 06 114

    » Les mer om Vilde