Søk blant våre ansatte

Erica Blakstad


Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:e.blakstad@selmer.no
+47 930 89 180

» Les mer om Erica

Kompetanse

Erica Blakstad er tilknyttet kompetanseområdene Finansiering og Restrukturering og insolvens.

Erica bistår tilretteleggere, långivere og selskaper i de fleste typer finansieringstransaksjoner, inkludert oppkjøpsfinansiering, prosjektfinansiering, industrifinansiering, syndikerte finansieringer og obligasjonsfinansiering. Hun arbeider særlig med refinansieringer og restruktureringer av gjeld i shipping- og offshorenæringen.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2017–
Master i rettsvitenskap – Universitetet i Bergen, 2017
Postgraduate Diploma, International Finance Law – Queen Mary University of London, 2017
Praktikant – Advokatfirmaene Steenstrup Stordrange DA og Selmer DA, 2015–2016

Publikasjoner

Masteroppgave – The Mandatory disclosure of information on relation to public offers and continuing disclosure as a mechanism for investor protection/ Material Adverse Change or Conditions Precedent/ The Nature of the Banker Customer Relationship under English Law, 2017
Nytt fra
Advokatfullmektiger

Sindre Johansen Baisgård

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.baisgard@selmer.no
+47 907 40 579

» Les mer om Sindre

Jørgen Barkvoll

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.barkvoll@selmer.no
+47 455 07 776

» Les mer om Jørgen

Catharina Bartz-Johannessen

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.bartz-johannessen@selmer.no
+47 993 52 688

» Les mer om Catharina

Erica Blakstad

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.blakstad@selmer.no
+47 930 89 180

» Les mer om Erica

Eyvind Borgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.borgaard@selmer.no
+47 908 71 347

» Les mer om Eyvind

Rebekka Eckhoff

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:r.eckhoff@selmer.no
+47 986 76 714

» Les mer om Rebekka

Julie Maria Eik

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:j.eik@selmer.no
+47 472 83 854

» Les mer om Julie

Helene Amalie Flølo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.flolo@selmer.no
+47 918 31 109

» Les mer om Helene Amalie

Maren Folkestad

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.folkestad@selmer.no
+47 991 00 101

» Les mer om Maren

Guro Skar Forseth

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:g.forseth@selmer.no
+47 906 57 791

» Les mer om Guro

Marius Torsteinsen Grønnbakk

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.gronnbakk@selmer.no
+47 482 79 203

» Les mer om Marius

Emilie Fjukstad Hansen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:emilie.hansen@selmer.no
+47 962 00 283

» Les mer om Emilie

Vebjørn Innset Hurum

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.hurum@selmer.no
+47 934 08 145

» Les mer om Vebjørn

Eline Hellem Jakobsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.jakobsen@selmer.no
+47 456 70 215

» Les mer om Eline

Sindre Larsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.larsen@selmer.no
+47 480 66 177

» Les mer om Sindre

Thomas Lerøy

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.leroy@selmer.no
+47 990 96 074

» Les mer om Thomas

Cathrine Lossius

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.lossius@selmer.no
+47 959 39 120

» Les mer om Cathrine

Bjørn Løtveit

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:b.lotveit@selmer.no
+47 959 49 175

» Les mer om Bjørn

Tone Sørfonn Moe

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.moe@selmer.no
+47 959 11 243

» Les mer om Tone

Milja Lønne Mørkhagen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.morkhagen@selmer.no
+47 977 59 193

» Les mer om Milja

Kristine Farestvedt Nesse

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.nesse@selmer.no
+47 926 33 951

» Les mer om Kristine

Tonje Rismo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:t.rismo@selmer.no
+47 977 22 191

» Les mer om Tonje

Vemund Sande

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.sande@selmer.no
+47 954 79 899

» Les mer om Vemund

Håvard Sterri

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:h.sterri@selmer.no
    +47 976 95 570

    » Les mer om Håvard

    Frederik Sveen

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:f.sveen@selmer.no
    +47 901 98 074

    » Les mer om Frederik

    Emilie Tjeldnes

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:e.tjeldnes@selmer.no
    +47 930 63 418

    » Les mer om Emilie

    Ingvild Simonsen Tjong

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:i.tjong@selmer.no
    +47 908 68 747

    » Les mer om Ingvild

    Elisabet Høines Totland

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:e.totland@selmer.no
    +47 417 67 959

    » Les mer om Elisabet

    Alexander Weidemann

    Stilling: Advokatfullmektig

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:a.weidemann@selmer.no
    +47 971 86 143

    » Les mer om Alexander

    Vilde Wigenstad

    Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

    Kompetanse:

    Kontaktinfo:v.wigenstad@selmer.no
    +47 984 06 114

    » Les mer om Vilde