Søk blant våre ansatte

Anders Sanderlien Hole


Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanseområder:

Kontaktinfo:a.hole@selmer.no
+47 909 89 930

» Les mer om Anders

Kompetanse

Anders Sanderlien Hole har sin spisskompetanse innen finansregulatorisk rådgivning. Basert på lang erfaring fra Finanstilsynet har han meget god innsikt i rammebetingelsene for foretak under Finanstilsynets tilsyn, særlig for banker, forsikringsselskaper, betalingsforetak mv.

Anders har videre erfaring fra arbeidet med virksomhetsregler for de ulike finansforetakene og foretakenes tilpasning til nye krav bl.a som følge av gjennomføring av nye internasjonale krav i norsk rett.

I tillegg har han arbeidet med strukturendringer i sparebanksektoren og reguleringen av egenkapitalbeviset og håndtering av foretak i krise.

Arbeidserfaring og utdannelse

Advokatfullmektig – Advokatfirmaet Selmer DA, 2017–
Seniorrådgiver/tilsynsrådgiver – Finanstilsynet, 2010–2017
Juridisk rådgiver – Statens Finansfond, 2009
Førstekonsulent/rådgiver – Finanstilsynet, 2002 – 2010
Cand. jur. – Universitetet i Oslo, 2002
Advokatfullmektiger

Ingrid Abildgaard

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:i.abildgaard@selmer.no
+47 938 67 076

» Les mer om Ingrid

Knut Engh Andenæs

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.andenaes@selmer.no
+47 980 15 171

» Les mer om Knut

Erica Blakstad

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.blakstad@selmer.no
+47 930 89 180

» Les mer om Erica

Anne-Beth Engan

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.engan@selmer.no
+47 920 82 018

» Les mer om Anne-Beth

Helene Amalie Flølo

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.flolo@selmer.no
+47 918 31 109

» Les mer om Helene Amalie

Maren Folkestad

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.folkestad@selmer.no
+47 991 00 101

» Les mer om Maren

Mette Gottschalk

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.h.gottschalk@selmer.no

» Les mer om Mette

Fredrik Hals

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:f.hals@selmer.no
+47 452 81 406

» Les mer om Fredrik

Vebjørn Innset Hurum

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.hurum@selmer.no
+47 934 08 145

» Les mer om Vebjørn

Ingrid Mathisen Hvidsten

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:i.hvidsten@selmer.no
+47 996 96 598

» Les mer om Ingrid

Kjetil Grini Jacobsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:k.grinijacobsen@selmer.no
+47 954 72 392

» Les mer om Kjetil

Sindre Larsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:s.larsen@selmer.no
+47 480 66 177

» Les mer om Sindre

Bjørn Løtveit

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:b.lotveit@selmer.no
+47 959 49 175

» Les mer om Bjørn

Christina Norland

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:c.norland@selmer.no
+47 938 25 412

» Les mer om Christina

Pia Pedersen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:p.pedersen@selmer.no
+47 984 08 527

» Les mer om Pia

Mads Helmich Pedersen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:m.pedersen@selmer.no
+47 994 99 441

» Les mer om Mads

Emily Sandnes

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:e.sandnes@selmer.no
+47 950 63 790

» Les mer om Emily

Alexander Schiander

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.schiander@selmer.no
+47 926 38 523

» Les mer om Alexander

Fredrik Sparre-Enger

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:f.sparre-enger@selmer.no
+47 922 68 317

» Les mer om Fredrik

Astrid Håve Stenersen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.stenersen@selmer.no
+47 913 52 851

» Les mer om Astrid

Håvard Sterri

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kompetanse:

Kontaktinfo:h.sterri@selmer.no
+47 976 95 570

» Les mer om Håvard

Frederik Sveen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:f.sveen@selmer.no
+47 901 98 074

» Les mer om Frederik

Alexander Weidemann

Stilling: Advokatfullmektig - i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:a.weidemann@selmer.no
+47 971 86 143

» Les mer om Alexander

Vilde Wigenstad

Stilling: Advokatfullmektig i permisjon

Kompetanse:

Kontaktinfo:v.wigenstad@selmer.no
+47 984 06 114

» Les mer om Vilde

Linn M. A. Wilhelmsen

Stilling: Advokatfullmektig

Kompetanse:

Kontaktinfo:l.wilhelmsen@selmer.no
+47 476 60 448

» Les mer om Linn