Søk blant våre ansatte

Martin Haukås


Stilling: Regnskapssjef

Kontaktinfo:m.haukaas@selmer.no
+47 996 40 369

» Les mer om Martin

Kompetanse

Martin Haukås arbeider med finansiell analyse og transaksjonsstøtte. I transaksjonsprosesser bistår Martin selskaper med verdivurderinger, finansiell due diligence, regnskapsmessige framskrivninger og investerings- og finansieringsanalyser. Martin har også erfaring med granskingsprosesser og gjennomføring av integritetsundersøkelser (integrity due diligence).

Gjennom sine traineeopphold har Martin fått kommersiell erfaring fra forhandlinger og innkjøp. Han har også bistått med finansiell rapportering og allokering av konserninterne kostnader. I tillegg har han vært med på å utvikle modeller for kontantstrømsanalyse og internprisingsdokumentasjon.

Arbeidserfaring og utdannelse

Regnskapssjef – Advokatfirmaet Selmer DA, 2017–
Analytiker – Advokatfirmaet Selmer DA, 2015–2017
Trainee – Eltek AS og Aker Solutions, 2013–2015
Master i økonomi og ledelse – Norges Handelshøyskole, Bergen, 2013
Økonomi – Macquarie University, Australia, 2012
Samfunnsøkonomi – Universitetet i Bergen, 2007–2008

Publikasjoner

Masteroppgave – Er det en boble i det norske boligmarkedet?  En analyse av bobletendenser og auksjoner, 2013
Nytt fra
Forretningsstøtte

Leif Arne Bakker

Stilling: Chief Digital Officer

Kontaktinfo:bakker@selmer.no
+47 486 04 555

» Les mer om Leif Arne

Hege Berg

Stilling: Administrasjonsleder

Kontaktinfo:h.berg@selmer.no
+47 905 88 634

» Les mer om Hege

Monica Birkelund

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Kontaktinfo:m.birkelund@selmer.no
23 11 65 00

» Les mer om Monica

Kine Brekke

Stilling: HR-konsulent

Kontaktinfo:k.brekke@selmer.no
+47 415 08 402

» Les mer om Kine

Atle H. Carlsen

Stilling: Administrerende direktør

Kontaktinfo:a.carlsen@selmer.no
+47 902 39 243

» Les mer om Atle

Frøydis Eikenes

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Kontaktinfo:f.eikenes@selmer.no
+47 23 11 65 00

» Les mer om Frøydis

Cathrine Stabell Finnevolden

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Kontaktinfo:c.finnevolden@selmer.no
+47 971 25 994

» Les mer om Cathrine

Trine Haanes

Stilling: Konsulent HR - i permisjon

Kontaktinfo:t.haanes@selmer.no
+47 918 53 986

» Les mer om Trine

Anne Kristin Arneborg Hagen

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Kontaktinfo:a.hagen@selmer.no
+47 934 31 476

» Les mer om Anne Kristin

Linn Halberg

Stilling: Head of Projects

Kontaktinfo:l.halberg@selmer.no
+47 941 72 217

» Les mer om Linn

Martin Haukås

Stilling: Regnskapssjef

Kontaktinfo:m.haukaas@selmer.no
+47 996 40 369

» Les mer om Martin

Stian Hellstenius Hødnebø

Stilling: Head of Knowledge Development

Kontaktinfo:s.hodnebo@selmer.no
+47 906 52 270

» Les mer om Stian

Tone Elisabeth Johnsen

Stilling: Resepsjonsmedarbeider, teamkoordinator

Kontaktinfo:t.johnsen@selmer.no
+47 23 11 65 00

» Les mer om Tone Elisabeth

Kari Kindseth

Stilling: Forretningsstøtte KM/Marked

Kontaktinfo:k.kindseth@selmer.no
+47 930 30 699

» Les mer om Kari

Jeanette Krogh

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Kontaktinfo:j.krogh@selmer.no
+47 991 05 901

» Les mer om Jeanette

Cecilie Hauge Moe

Stilling: IKT-Konsulent

Kontaktinfo:c.m.henriksen@selmer.no
+47 474 09 303

» Les mer om Cecilie

Anne Moéll

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Kontaktinfo:a.moell@selmer.no
+47 976 58 424

» Les mer om Anne

Anne Helene Osberg

Stilling: Direktør HR

Kontaktinfo:a.osberg@selmer.no
+47 951 03 250

» Les mer om Anne Helene

Marius Ovesen

Stilling: Direktør økonomi/drift

Kontaktinfo:m.ovesen@selmer.no
+47 970 97 574

» Les mer om Marius

Per Inge Sandvik Scott

Stilling: Kommunikasjonsrådgiver

Kontaktinfo:p.scott@selmer.no
+47 957 30 609

» Les mer om Per Inge

Stian Skaug

Stilling: Vaktmester

Kontaktinfo:s.skaug@selmer.no
+47 974 06 967

» Les mer om Stian

Sandra Solbrekke

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Kontaktinfo:s.solbrekke@selmer.no
+47 476 76 728

» Les mer om Sandra

Ana Maria Stavem

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Kontaktinfo:a.stavem@selmer.no
+47 23 11 65 00

» Les mer om Ana Maria