Søk blant våre ansatte

Erik Frellsen


Stilling: Forretningsutvikler

Kontaktinfo:e.frellsen@selmer.no
+47 903 66 077

» Les mer om Erik

Kompetanse

Erik M. Frellsen jobber med forretningsutvikling i Selmer. Han har utstrakt erfaring innen forretningsstrategi, salgsekspertise, CRM og gründervirksomhet. Erik har tidligere jobbet for Bang & Olufsens hovedkontor i København med ansvar for Commercial Project Office. I tillegg har han erfaring fra oppstart av virksomhetene YoungAcademics, Go Coffee og InaCup.

Arbeidserfaring og utdannelse

Forretningsutvikler, Advokatfirmaet Selmer DA, 2013 –
Ansvarlig for Commercial Project Office, Bang & Olufsen, København, 2011 – 2013
Gründer, YoungAcademics, København, 2010 – 2012
Gründer, InaCup, Roskilde, 2010 – 2011
Assistant Account Manager, Kunde & Co, København, 2006 – 2008
Gründer, Go Coffee, København , 2005 – 2009
MSc i International Business and Strategy, Copenhagen Business School / HEC Lausanne / Harvard University, 2009
BSc i Business Economics and Administration, Copenhagen Business School, 2007

Publikasjoner

Masteroppgave med tittelen: Towards a Strategy for the Clear Bottle Category (Carlsberg Group A/S), 2009
Administrasjon

Keren Kezia T. Agustin

Stilling: Vertinne – i permisjon

Kontaktinfo:k.agustin@selmer.no
+47 416 72 483

» Les mer om Keren

Christian Augestad-Dyrhaug

Stilling: Teknisk ansvarlig IKT

Kontaktinfo:c.augestad@selmer.no
+47 970 64 003

» Les mer om Christian

Hege Berg

Stilling: Administrasjonsleder

Kontaktinfo:h.berg@selmer.no
+47 905 88 634

» Les mer om Hege

Monica Birkelund

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Kontaktinfo:m.birkelund@selmer.no
23 11 65 00

» Les mer om Monica

Tove Blindheim

Stilling: Konsulent HR/administrasjon

Kontaktinfo:t.blindheim@selmer.no
+47 922 94 411

» Les mer om Tove

Marit Bråthen

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Kontaktinfo:m.brathen@selmer.no
+47 452 23 112

» Les mer om Marit

Atle H. Carlsen

Stilling: Administrerende direktør

Kontaktinfo:a.carlsen@selmer.no
+47 902 39 243

» Les mer om Atle

Siv Carlsson

Stilling: Seniorrådgiver HR

Kontaktinfo:s.carlsson@selmer.no
+47 924 07 035

» Les mer om Siv

Frøydis Eikenes

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Kontaktinfo:f.eikenes@selmer.no
+47 23 11 65 00

» Les mer om Frøydis

Morten Falch

Stilling: IKT-sjef

Kontaktinfo:m.falch@selmer.no
+47 408 46 202

» Les mer om Morten

Cathrine Stabell Finnevolden

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Kontaktinfo:c.finnevolden@selmer.no
+47 971 25 994

» Les mer om Cathrine

Erik Frellsen

Stilling: Forretningsutvikler

Kontaktinfo:e.frellsen@selmer.no
+47 903 66 077

» Les mer om Erik

Maria Frøid

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Kontaktinfo:m.froid@selmer.no
+47 905 95 008

» Les mer om Maria

Trine Haanes

Stilling: Konsulent HR

Kontaktinfo:t.haanes@selmer.no
+47 918 53 986

» Les mer om Trine

Anne Kristin Arneborg Hagen

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Kontaktinfo:a.hagen@selmer.no
+47 934 31 476

» Les mer om Anne Kristin

Philip Harreschou

Stilling: Regnskapssjef

Kontaktinfo:p.harreschou@selmer.no
+47 481 76 813

» Les mer om Philip

Cecilie Moe Henriksen

Stilling: IKT-Konsulent

Kontaktinfo:c.m.henriksen@selmer.no
+47 474 09 303

» Les mer om Cecilie

Tone Elisabeth Johnsen

Stilling: Resepsjonsmedarbeider, teamkoordinator

Kontaktinfo:t.johnsen@selmer.no
+47 23 11 65 00

» Les mer om Tone Elisabeth

Kari Kindseth

Stilling: Forretningsstøtte KM/Marked

Kontaktinfo:k.kindseth@selmer.no
+47 930 30 699

» Les mer om Kari

Jeanette Krogh

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Kontaktinfo:j.krogh@selmer.no
+47 991 05 901

» Les mer om Jeanette

Anne Moéll

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Kontaktinfo:a.moell@selmer.no
+47 976 58 424

» Les mer om Anne

Agnes Inora Marie Strøm Olsen

Stilling: Bibliotekar

Kontaktinfo:a.olsen@selmer.no
+ 47 977 69 998

» Les mer om Agnes

Anne Helene Osberg

Stilling: Direktør HR

Kontaktinfo:a.osberg@selmer.no
+47 951 03 250

» Les mer om Anne Helene

Marius Ovesen

Stilling: Direktør økonomi/drift

Kontaktinfo:m.ovesen@selmer.no
+47 970 97 574

» Les mer om Marius

Per Inge Sandvik Scott

Stilling: Kommunikasjonsrådgiver

Kontaktinfo:p.scott@selmer.no
+47 957 30 609

» Les mer om Per Inge

Tora Birgithe Seljelid

Stilling: Bibliotekar

Kontaktinfo:t.seljelid@selmer.no
+47 922 38 167

» Les mer om Tora

Stian Skaug

Stilling: Vaktmester

Kontaktinfo:s.skaug@selmer.no
+47 974 06 967

» Les mer om Stian

Geir Solli

Stilling: IT driftsansvarlig

Kontaktinfo:g.solli@selmer.no
+47 994 32 349

» Les mer om Geir

Ana Maria Stavem

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Kontaktinfo:a.stavem@selmer.no
+47 23 11 65 00

» Les mer om Ana Maria

Tine E. Wærsten

Stilling: Leder KM/Marked

Kontaktinfo:t.waersten@selmer.no
+47 975 96 973

» Les mer om Tine