Sorter etter avdeling

Søk blant våre ansatte

Ann Ngoc Tran


Stilling: Head of Finance Operations

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:a.tran@selmer.no
+47 476 46 911

» Les mer om Ann

Kompetanse

Ann Tran leder regnskapsavdelingen, og arbeider med modernisering og videreutvikling av økonomiavdelingen og forretningsutvikling.

Ann har arbeidet innen et bredt utvalg av bransjer, og har særlig erfaring med prosjektledelse, finansiell due diligence, analyse og rapportering og organisasjonsendringer.

Arbeidserfaring og utdannelse

Head of Finance Operations – Advokatfirmaet Selmer AS, 2019–
Leder Prosess/Analyse – Relacom AS , 2017 – 2019
Senior Analyst – Ernst & Young AS, Transaction Advisory Services, 2014 – 2017
Consumer & Business Analyst – McDonald's Norge AS, 2013 – 2014
Financial Management Associate, Ernst & Young AS, 2010 – 2013
Executive Master of Management i Økonomi for beslutningstakere, Bedriftsøkonomisk analyse og Strategisk ledelse – Handelshøyskolen B, 2013 – 2015
Bachelor i Økonomi og administrasjon, Handelshøyskolen BI, 2007 – 2010
Forretningsstøtte

Hege Berg

Stilling: Administrasjonsleder

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:h.berg@selmer.no
+47 905 88 634

» Les mer om Hege

Monica Birkelund

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:m.birkelund@selmer.no
+47 231 16 500

» Les mer om Monica

Kine Brekke

Stilling: HR-konsulent

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:k.brekke@selmer.no
+47 415 08 402

» Les mer om Kine

Atle H. Carlsen

Stilling: Administrerende direktør

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:a.carlsen@selmer.no
+47 902 39 243

» Les mer om Atle

Frøydis Eikenes

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:f.eikenes@selmer.no
+47 231 16 500

» Les mer om Frøydis

Cathrine Stabell Finnevolden

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:c.finnevolden@selmer.no
+47 971 25 994

» Les mer om Cathrine

Trine Haanes

Stilling: HR-konsulent

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:t.haanes@selmer.no
+47 918 53 986

» Les mer om Trine

Anne Kristin Arneborg Hagen

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:a.hagen@selmer.no
+47 934 31 476

» Les mer om Anne Kristin

Linn Halberg

Stilling: Head of Projects

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:l.halberg@selmer.no
+47 941 72 217

» Les mer om Linn

Martin Haukås

Stilling: Regnskapssjef

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:m.haukaas@selmer.no
+47 996 40 369

» Les mer om Martin

Stian Hellstenius Hødnebø

Stilling: Head of Knowledge Development

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:s.hodnebo@selmer.no
+47 906 52 270

» Les mer om Stian

Unni Høydahl

Stilling: konsulent forretningsstøtte

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:u.hoydahl@selmer.no
+47 928 90 695

» Les mer om Unni

Håvard Severinsen Jensen

Stilling: Resepsjonist

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:h.jensen@selmer.no

» Les mer om Håvard

Tone Elisabeth Johnsen

Stilling: Resepsjonsmedarbeider, teamkoordinator

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:t.johnsen@selmer.no
+47 231 16 500

» Les mer om Tone Elisabeth

Jeanette Krogh

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:j.krogh@selmer.no
+47 991 05 901

» Les mer om Jeanette

Anne Helene Osberg

Stilling: Direktør HR

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:a.osberg@selmer.no
+47 951 03 250

» Les mer om Anne Helene

Marius Ovesen

Stilling: Direktør økonomi/drift

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:m.ovesen@selmer.no
+47 970 97 574

» Les mer om Marius

Per Inge Sandvik Scott

Stilling: Kommunikasjonsrådgiver - i permisjon

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:p.scott@selmer.no
+47 957 30 609

» Les mer om Per Inge

Stian Skaug

Stilling: Vaktmester

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:s.skaug@selmer.no
+47 974 06 967

» Les mer om Stian

Sandra Solbrekke

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:s.solbrekke@selmer.no
+47 476 76 728

» Les mer om Sandra

Annett K. Stangø

Stilling: Konsulent forretningsstøtte

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:a.stango@selmer.no
+47 971 22 095

» Les mer om Annett

Ana Maria Stavem

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:a.stavem@selmer.no
+47 23 11 65 00

» Les mer om Ana Maria

Ann Ngoc Tran

Stilling: Head of Finance Operations

Avdeling:Oslo

Kontaktinfo:a.tran@selmer.no
+47 476 46 911

» Les mer om Ann